KALİTE POLİTİKASI

Aşağıda bulunan Kalite Politikamızın sürdürülebilirliği öncelikli hedefimizdir.

Rekabet koşulları ne kadar zorlayıcı olursa olsun, T.C. yasalarına uygun davranıp, etik kurallar içinde kalmaya; çalışanın bireysel çıkarlarıyla şirket çıkarları arasında çelişkili duruma düşmemesine özen gösterip, açıklık ve dürüstlüğün en büyük erdem olduğuna inanırız.

Özgürlüğümüzün güvencesi gereği hiçbir politik ortamın ya da siyasal partinin destekçisi olmamaya dikkat ederiz.

Çalışan bireylerimize önem veririz. Onlardan yaratıcı, sorumlu, güvenilir olmalarını ve şirket kültürümüze sahip çıkmalarını bekleriz. Kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunur, bilgi ve beceri düzeylerine göre yükselme şansı tanırız.

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymayı ve sürekli paylaşılmasına özen gösteririz.

İnsan, doğa ve çevre değerlerine önem verir; ırk, renk, din, ulus, kültür ve cinsiyet ayrımcılığı yapmayız.

Katı yönetim kurallarına ve kalıplaşmış yöntemlere karşıyız. Her yetkinlik düzeyinde şeffaf iletişime, takım ruhuna ve katılımcılığa destek ve katkı sağlarız.

Gücümüzü, teknoloji ve deneyime sahip olduğumuz konularda yoğunlaştırırız. Ürün ve serviste kalitenin; kontrol edilmek için değil üretilmek ve müşteri mutluluğu için olduğuna inanırız.

Her tür kaynağın kullanımında tasarrufa dikkat ederiz.

İş felsefemizde geçmişe eleştiri yoktur. Geçmişin geleceği şekillendirme aracı olduğuna ve geleceğin önemine inanırız.

Rakiplerimizden daha hızlı ancak, sağlıklı büyümeye çaba gösteririz. Rakiplerden daha esnek olmamız onlardan büyük olmamızdan önemlidir. En önemli şeyin katma değer olduğunu ise hiçbir zaman unutmayız. Bizimle çalışan kuruluşların da tüm bu değerleri bizimle paylaşmasına özen gösteririz.